بازی آنلاین افسانه های ایران

دسترسی سریعورود / ثبت نامافسانه های ایرانگفتگو با پشتیبانموجودی حساب

راهنمای بازی

قدرت
قدرت
برای شرکت در جنگ به قدرت نیاز دارید. ظرفیت قدرت 10 واحد است. با تغییر روز در ساعت 00:00، ظرفیت قدرت 5 واحد شارژ می شود. با هر بار برنده شدن در یک جنگ، یک سکه ثروت و با هر 5 بار برنده شدن ( نیازی نیست متوالی و پشت سر هم باشد ) یک کارت به عنوان هدیه دریافت می کنید. همچنین در صورت تمایل، می توانید با استفاده از 1 افسون، ظرفیت قدرت را 5 واحد شارژ کنید.
سکه ثروت
سکه ثروت
سکه ثروت، واحد پولی بازی است و تمام معامله ها و قیمت گذاری ها از این طریق انجام می شود. کاربران می توانند سکه هایشان را از طریق بانک به کاربران دیگر بفروشند. پس از معرفی نسخه انگلیسی بازی، واحد پولی سکه ثروت با عنوان PLW در بازارها و صرافی ها معرفی می شود.
با هر بار برنده شدن در جنگ، 3 سکه ثروت ( تیم 5 کارتی ) یا 5 سکه ثروت ( تیم 10 کارتی ) و با هر 5 بار برنده شدن ( نیازی نیست متوالی و پشت سر هم باشد ) یک کارت قهرمان به عنوان جایزه دریافت می کنید و سطح حساب کاربری تان یک واحد بالا می رود. همچنین در صورت نیاز می توانید از طریق بانک نسبت به خرید سکه از دیگر کاربران اقدام کنید.
افسون
افسون
با ترکیب کارت ها، می توانید کارت های قوی تری بسازید و به این ترتیب احتمال بردتان را افزایش دهید. برای ترکیب کارت ها به افسون نیاز خواهید داشت. برای تهیه افسون می توانید به بازار مراجعه کنید. همچنین پس از 10 برد ( نیازی نیست متوالی و پشت سر هم باشد ) یک افسون به عنوان هدیه دریافت می کنید.
برای ترکیب دو کارت با سطح یکسان ( به عنوان مثال سطح یک ) و تولید یک کارت با سطح بالاتر ( به عنوان سطح دو )، می بایست معادل سطح فعلی کارت تان، افسون داشته باشید. به عنوان مثال برای ترکیب دو کارت با سطح 4، به 4 افسون نیاز خواهد داشت. برای ترکیب کارت ها، نیاز است که هر دو کارت سطح یکسان داشته باشند.
توان ویژه
توان ویژه
با هر 20 بار برد ( نیازی نیست متوالی و پشت سر هم باشد )، یک توان ویژه به عنوان هدیه دریافت می کنید. توان ویژه می تواند مستقیما با هر کارتی ترکیب شده و سطح آن را یک واحد بالا ببرد. به عنوان مثال اگر کارتی با سطح 2 داشته باشید با استفاده از توان ویژه و بدون نیاز به کارت دیگر، می توانید آن را به سطح 3 برسانید.
کارت ها
کارت ها و سطوح مختلف
هر ماه قهرمان های جدیدی با قدرت های متنوع به بازی اضافه می شوند. در لیست زیر، آخرین قهرمان های اضافه شده به بازی را مشاهده می نمایید. با کلیک روی هر قهرمان، می توانید سلامت، قدرت و عملکرد آن را در سطوح مختلف مشاهده نمایید.
بتین
بتین
روماک
روماک
اسرین
اسرین
شیوانا
شیوانا
دامون
دامون
آدنیا
آدنیا
ژینا
ژینا
سایه
سایه
هیوا
هیوا
شهریار
شهریار
چهرزاد
چهرزاد
گرسیوز
گرسیوز
مینو
مینو
آذر
آذر
بهرام
بهرام
میترا
میترا
اهورا
اهورا
یوتاب
یوتاب
کیسیا
کیسیا
آریو
آریو
ماندانا
ماندانا
سورا
سورا
پانته آ
پانته آ
بانو
بانو
آرتمیس
آرتمیس
آپرانیک
آپرانیک
سهراب
سهراب
سیاوش
سیاوش
سام
سام
خرمدین
خرمدین
کاوه
کاوه
گیو
گیو
فریدون
فریدون
اسفندیار
اسفندیار
آرش
آرش
رستم
رستم
آتیلا
آتیلا
شیطان
شیطان
گور زاد
گور زاد
شبح
شبح
عفریت
عفریت
دیو
دیو
اهریمن
اهریمن
ابلیس
ابلیس
بدسگال
بدسگال
برای اطلاع از آخرین وضعیت سایت، واریزی ها، سفارش ها و...لطفا اجازه ارسال نوتیفیکیشن را فعال نمایید. راهنما